יתרון שיטת קשתיות שקופות

מידע למטופל

יתרון שיטת קשתיות שקופות

יתרון שיטת קשתיות שקופות על פני שיטות אחרות

לטיפול בשיטת הקשתיות השקופות מספר יתרונות בולטים.

מבחינה רפואית ניתן לתכנן במדויק את מהלך הטיפול ולצפות בתוצאה הצפויה עוד לפני שהתחלנו בפועל בטיפול עצמו. בצורה זו ניתן לתכנן תזוזה אינדיבידואלית של כל שן הן מבחינת קצב התזוזה ועוצמת הכוח המופעלת.

כך ניתן להתאים לכל מקרה ולכל מטופל את הטיפול המתאים עבורו ועבור מצבו הבריאותי והדנטלי: Personalized Orthodontics. התכנון הזה מאפשר להציג למטופל את צורת הטיפול, משך הטיפול ותוצאתו הסופית. המטופל מצדו מעורב בתהליך ויכול להשפיע על תכנון הטיפול ולעקוב אחר מהלכו

קשתיות שקופות

מבחינה אסתטית הקשתיות הן פתרון המאפשר יישור שיניים ע"י מכשור בלתי נראה, שגם ניתן להסרה בקלות במידת הצורך. זה תורם למוטיבציה גבוהה לטיפול מאחר וההפרעה האסטטית בשיטות קודמות לא קיימת כאן. גם משך הטיפול הכולל פחות משמעותי, מאחר והקשתיות בלתי נראות

מבחינת התחזוקה, ניתן להסיר את הקשתיות לצורך אכילה ובכך אין מגבלות על סוג המזון שמותר לאכול בזמן הטיפול. קל ופשוט לצחצח את השיניים ולשמור על רמת היגיינה טובה, דבר המוסיף לאסתטיקה של המכשור והטיפול.

בצורה זו ניתן למנוע נזקים לשיניים ולחניכיים, למנוע התפתחות מוקדי עששת ומחלות חניכיים. הטיפול הוא לרוב מהיר ויעיל יותר בגלל התכנון המדויק והעדר הצורך ל"ניסוי וטעיה", שהיה מרכיב בשיטות הטיפול האורתודונטי הקודמות. תדירות המפגשים נמוכה משמעותית, ומשך כל מפגש קצר אף הוא. זה מאפשר נוחות מרבית למטופלים.

בנוסף, במקרים של אירועים בלתי מתוכננים, למשל כפי שחווינו בסגר בתקופת מגפת הקורונה, ניתן להמשיך בטיפול על ידי איסוף פלטות נוספות מהמרפאה ודחיית הביקורות. במידת הצורך ניתן ליצור קשר באמצעות הודעות אלקטרוניות ושליחת תמונות כדי לברר שאלות הקשורות בטיפול. תדירות התקלות הבעיות והפציעות מקשתיות שקופות אפסית ביחס לשיטות הטיפול הישנות שכללו סמכים (גשר/קוביות).

ליצירת קשר או לתיאום תור בקליניקה

דילוג לתוכן