אודות הקליניקה

למה הקליניקה שלנו​

מקצוענות בעיצוב החיוך

מי אנחנו?

פרופ' איזנבוד וצוות המרפאה הם צוות של מקצוענים בעיצוב חיוכים. פרופ' איזנבוד הוא רופא ותיק ועוסק בתחום האורתודונטיה מזה 30 שנה. הוא בקיא במגוון השיטות האורתודונטיות הקיימות, ואף שותף לפיתוח השיטות החדשות, המודרניות שעומדות בקדמת הטכנולוגיה.

פרופ' דרור איזנבוד למד, התנסה והשתלם לאורך השנים בשיטות הטיפול הותיקות והמוקדמות בתחום האורתודונטיה שחלקן אינן עוד בשימוש נפוץ. יש לכך חשיבות מאחר והוא נוהג לשלב בגישתו הטיפולית עקרונות מכל מגוון השיטות, גם כאלה שפחות מקובלות בשימוש כיום. זה מאפשר להתאים לכל מקרה את הטכניקה המתאימה לו ביותר, לצורך השגת תוצאת הטיפול המיטבית. לפיכך פרופ' איזנבוד הוא מחלוצי הגישה המודרנית של רפואה מותאמת אישית (Personalized Orthodontics) ודואג להתאים את אופן הטיפול האורתודונטי, לכל מקרה לפי מאפייניו האישיים.

לפרופ איזנבוד השכלה בסיסת רחבה במדעים וברפואת שיניים, המאפשרת לא אינטגרציה נדרשת עם תחומי רפואה ורפואת שיניים משיקים, בהתאם לכל מטופל והבעיות הרפואיות אותן הוא מציג. הוא עבר הכשרה יסודית ומעמיקה בפקולטה לרפואת שיניים המובילה בישראל בהדסה ירושלים, אותה סיים בהצטיינות. שם אף התמחה באורתודונטיה. כמנהל מחלקה לאורתודונטיה במרכז הרפואי רמב"ם, כפרופסור וחוקר בפקולטה לרפואה של הטכניון הוא המשיך ללמוד לחקור ולהשתלם, וקנה לעצמו שם עולמי כרופא וחוקר בתחום האורתודונטיה. הוא העשיר את הידע והניסיון שלו בתחום האורתודונטיה במפגשים מקצועיים, בכנסים בינלאומיים ובהשתלמויות עמיתים באוניברסיטאות מובילות בארה"ב  University of Illinois ו- Stanford University. הוא עומד בקדמת הטכנולוגיה וממשיך להשתלם במסגרת כנסים מדעיים בארץ ובחו"ל בם הוא גם מרצה. צוות המרפאה המונה רופאות, סייעות ואחיות מלווה את פרופ' איזנבוד מזה כ-25 שנה. הצוות אף הוא משתלם, מתעדכן, מנוסה מאוד ובקיא בשיטות ובטכנולוגיות המתקדמות בעולם. בסיוע של הצוות המיומן אנו מגישים שירות מקצועי וחסר פשרות, ומלווים את משפחת המטופלים שלנו לאורך שנים רבות.

מטפלים באהבה

המטופל במרכז

פרופ' איזנבוד וצוותו מקפידים להשרות אווירה נעימה ומשפחתית על המטופלים ובני משפחותיהם. הם מקבלים את המטופלים בהמון אהבה, דואגים להעניק להם טיפול מקצועי, לענות על כל שאלה או מצוקה ולדאוג לכל נושא ועיניין. הטיפולים מבוצעים על ידי הצוות בעדינות מירבית, ללא גרימת כאבים או אי נוחות. 

אצלנו תמיד המטופל הוא המרכז. הצוות קשוב למטופלים ולכן הם מרגישים נוח להגיע לפנות ולקבל מענה, בין אם הם בגיל 4 או בגיל 74. הניסיון הרב של הצוות מאפשר לנו לטפל בכל מטופל ללא יוצא מן הכלל, מטופלים מבוגרים או צעירים במיוחד (בגיל הרך), מטופלים חרדים ומפוחדים, מטופלים עם הפרעות התנהגותיות וילדים חריגים, ללא התפשרות על איכות הטיפול והתוצאה.

שרות

שרות זה המותג שלנו. אנו מקפידים להעניק שרות אישי, אדיב, ומקצועי בזמינות מקסימלית לקהל המטופלים שלנו. פונים אלינו בטלפון, במייל או בהודעת טקסט, כל פניה או בעיה נענית בזריזות וביעילות. 

אנו מאמינים כי טיפול אורתודונטי צריך להעניק חיוך מושלם לכל מטופל לאורך שנים. לכן אנו מתחזקים את משפחת המטופלים הענפה שלנו, ועוקבים אחרי חיוכים מושלמים שנים רבות לאחר שהטיפול הפעיל במרפאה הסתיים.

שביעות רצון המטופלים

זכינו להעניק טיפולים, שירות אדיב וחיוך מושלם לאלפי ילדים מתבגרים ומבוגרים לאורך השנים. קהל יקר ואהוב זה מהווה עבורנו פסיפס אנושי משפחתי המביע את שביעות רצונו במגוון הזדמנויות ואופנים דרך קבע. 

מטופלים חדשים רבים מצטרפים מידי שנה לקהל מטופלינו וזוכים לעיצוב של חיוך מושלם.

טיפולים בצוות רב מומחים

טיפול הוליסטי

פרופ' איזנבוד מקיים יחסי גומלין עם עמיתים בתחומי התמחות משיקים לאורתודונטיה כגון: מומחים לאף אוזן גרון, פיזיותרפיסטים, קלינאי תקשורת, מומחים ברפואת שיניים לילדים, מומחים בהרדמה, מומחים בכירורגיה פה ולסת, מומחים במחלות חניכיים, מומחים ברפואת הפה ומפרקי הלסת, מומחים בפרוטטיקה דנטלית ומומחים בטיפולי שורש.

בזכות קשרים אלה מתקיימות קבוצות עבודה רב צוותיות לטיפול במטופלים מורכבים הדורשים התייחסות של צוות רב מומחים. בקבוצות אלה מתקיימים דיונים קליניים, פיענוח משותף של חומר רפואי וצילומים ועבודה קלינית משותפת. קבוצות אלו מתקיימות במסגרת פרטית או במסגרת בית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בקריה הרפואית רמב"ם >

מבנה המרפאה, המיכשור והציוד

המרפאה ממוקמת במקום מרכזי בחיפה, קל להגיע ולמצוא חניה. המרפאה עצמה בנויה במחשבה שהמטופל במרכז.

יש פינות ישיבה נוחות, אפשרות למשחקי מחשב לילדים בטאבלטים, אפשרות לטעינת פלאפונים. דלפק נוח לצורך פניה למזכירה.

קיימת הפרדה מוחלטת של חדרי הטיפולים זה מזה ומחדר ההמתנה, כדי להעניק למטופלים את הגישה האינטימית הנדרשת להם בטיפול. כל חדר מחדרי הטיפולים הוא נפרד וכך המטופל אינו חשוף לחלל פתוח.

הצוות מקפיד על ניקוי, חיטוי ועיקור מירביים של הציוד והחדרים בין המטופלים. הציוד במרפאה הוא מהחדשניים והמתקדמים בעולם הדנטלי בכלל ובתחום האורתודונטיה בפרט. הוא כולל ציוד דיגיטלי וסורקים אינטרהאוראליים.

דילוג לתוכן