מהלך הטיפול

מידע למטופל

מהלך הטיפול

כל כמה זמן צריכים להגיע למרפאה לאורך הטיפול, ומה עושים במפגש הטיפולי

מהלך הטיפול באמצעות הקשתיות השקופות מבוסס על סרטון ההדמיה שמפיק הרופא באמצעות חברת ®Invisalign ברמת דיוק גבוהה למדי. המטופל מקבל את סרטון ההדמיה של הטיפול לידיו, ומוזמן לעקוב בצורה מתמשכת אחר התהליך הטיפולי שלו. כאשר המטופל מרכיב היטב את הפלטות (22 שעות ביממה) על פי ההנחיות, ואף מקפיד על שימוש בכל אביזרי העזר שניתנו כגון גומיות, לא צפויה חריגה ממהלך הטיפול המתוכנן בהשוואה להדמיה. לכן, בטיפול בקשתיות השקופות תדירות המפגשים הצפויה היא אחת לחודשיים עד חודשיים וחצי, במהלכם המטופל מקבל לידיו 6-10 קשתיות אותן הוא מחליף בתדירות שקבע הרופא, על פי התאריכים שנרשמו על אריזות הקשתיות. בהתחלה נקיים את שתי פגישות ראשונות בתדירות של אחת לחודש כדי לוודא הסתגלות הדרגתית להרכבת הפלטות ושימוש נכון בגומיות תוך כדי כניסה מתונה לטיפול. בהמשך נספק לך כאמור כמות גדולה יותר של פלטות עם הנחיות מדויקות מתי להחליפן, ולכן יהיה ניתן לרווח את המפגשים לתדירות של פעם בחודשיים עד חודשיים וחצי.

מפגש המעקב בטיפול בקשתיות הוא קצר מאוד ותכליתי. במפגש המעקב נבדוק את התקדמות הטיפול בהתאם לסרטון ההדמיה של תוכנית הטיפול שהפקנו מראש ואשר נשלח גם אליך. בנוסף נבדוק את תקינות האלמנטים המשולבים בפעולת הפלטות- Attachments (בליטות המותקנות על השן לצורך מיקוד הפעלת הכוחות), ווים להרכבת גומיות וכו', וכן נבחן את הרכבת הגומיות. במידת הצורך נחדש ונשנה את הפרטים הנדרשים.

מהלך הטיפול הזה ותדירות המפגשים שונה בתכלית משיטת הטיפול הקודמת בסמכים. בשיטה הקודמת תדירות המפגשים היתה גבוהה הרבה יותר ומשך הטיפול של כל מפגש היה משמעותי יותר, מאחר והוא כלל הפעלת פלטות, הדבקת סמכים והחלפת חוטים.

ליצירת קשר או לתיאום תור בקליניקה

דילוג לתוכן